Huawei го претстави новиот HUAWEI P smart 2019, кој нуди целодневна батерија, поголем екран и AI Dual камераОстанато

Шефицата во притвор, СЈО со врзани очи и раце. Специјалното обвинителство е известено за секоја финансиска промена на бизнисменот Орце Камчев, но по апсењето ...
сите 427 | | | веќе видена

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 495 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei го претстави новиот HUAWEI P smart 2019, кој нуди целодневна батерија, поголем екран и AI Dual камера

Од:
До кого (е-маил):
Порака: