(ВИДЕО) По познатиот „лек за грип“, нова изјава на пензионерот Тони ја возбуди Хрватска: Муслиман сум, сакам „клање“


По познатиот лек против грип што им го препорача на сите, пензионерот Тони (82) стана славен, беше манекен на модна ревија, свиреше во едно шоу, снимаше ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пензионерот Талат кој стана хит за неполни 15 секунди со неговата хит изјава со недели е топ тема во целиот регион. Во едно од многуте гостувања тој раскажа ...
| | веќе видена | слични

Таљат Селмани, балкански познат како („мастер“) Тони, моментално најпознатиот пензионер во Хрватска и на Балканот, гостуваше во централниот дневник на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Осигурителната компанија „Еуросиг" потврди дека автобусите и патниците на „Дурмо турс" се осигурени кај нив и дека по трагичната автобуска несреќа на патот ...
сите 286 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 197 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) По познатиот „лек за грип“, нова изјава на пензионерот Тони ја возбуди Хрватска: Муслиман сум, сакам „клање“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: