Пинг-понг на денот


Живееме во време кога девојките сакаат скапи работи, а тоа пробуваат да го добијат на што полесен начин. Така што бараат богати мажи, како би уживале во својот живот. Погледнете го видеото и ќе ви стане јасно.
| | веќе видена | слични

Живееме во време во кое девојките сакаат скапи работи, а тоа се обидуваат да го освојат на што полесен начин - така што бараат момци со многу пари. Да, станува збор за „спонзоруши“. (adverts) Погледнете го видеото во продолжение и се` ќе ви биде јасно:
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Под влијание на потопол влажен бран утре и во среда ќе биде облачно со врнежи претежно од дожд. Во западните делови се очекуваат обилни врнежи (локално над 40 ...
сите 270 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 268 | | | веќе видена

Министерството за правда забрзано работи на комплетирање на потребната документација за екстрадиција на поранешниот премиер Никола Груевски, но не посочуваат ...
сите 224 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 година изготвен од Владата предводена од СДСМ, обезбедува раст на платите во сите сектори. Со Буџетот за 2019 година предвидено е ...
сите 237 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пинг-понг на денот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: