Здраво петок. Дневни ритуали - кафе и астрологија, (10 Август, 2018)

2 копии
2 копии

Овен Деловниот ризик во овој момент претставува погрешен избор и носи само привидно олеснување. Претерувате во вашите очекувања од саканата личност. Партнер не ...
| | веќе видена | слични

Дневен хороскоп – Опозицијата на Месечината во знакот на Лав со Марс во знакот на Водолија укажува на зголемени емоции и желба повторно да го доживееме ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Не ја испробувајте среќата денес бидејќи денот не е претерано поволен. Држете се до работите кои се стабилни и проверени. Во љубовта можно ...
| | веќе видена | слични

Денес е петок, а на небото Венера се нашла во квадрат со Сатурн. Две спротивности, нежната Венера во комбинација со ладниот сметкаџија Сатурн … Квадрат кој е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН ЉУБОВ: Нема потреба да давате избрзани ватувања, партнерот внимателно го анализира вашето однесување. Прифатете искрен разговор. РАБОТА: Имате впечаток ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Можете безбедно да се обложувате на вашата имагинација денес. Ќе ги изненадите другите со својата гледна точка и нивната способност да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Членството во НАТО е шанса за безбеден регион и спокојни граѓани, оценија денеска на Криволак министерката за одбрана Радмила Шекеринска и заменик амасадорката ...
сите 103 | | | веќе видена

Земјоделието оваа година е на колена, по очајно ниските цени на доматите, лубениците, сега на ред дојдоа сливите, праските и пченицата. Нема откуп, половина од ...
сите 117 | | | веќе видена

Автомобил „бмв“ и „мерцедес“ биле опожарени утрово во Скопје и во велешкото село Отовица, информира МВР.Утрово во 2 часот на булеварот АСНОМ во скопската ...
сите 93 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста - реакција на прес конференција на Горан Сугарески Сугарески со ниту една прес конференција и обвинување нема да избега од фактот дека ...
сите 112 | | | веќе видена

„Несериозно е да се нема став за најважните прашања за иднината на државата и граѓаните.Цела деценија, во секој јавен настап и во секоја програма ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 177 | | | веќе видена

Новиот скандал со претепаното 2 годишно дете од страна на таткото насилник повторно ја потресе јавноста. Социјалните служби остануваат дезориентирани во ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Здраво петок. Дневни ритуали - кафе и астрологија, (10 Август, 2018)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: