Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе


5 копии
3 копии
2 копии
2 копии
8 копии
4 копии
повеќе

Останато

На претстојните локални избори што ке се одржат на 15 октомври во Куманово за прв човек на градот ќе се тркаат петмина кандидати додека пак за 33–те советнички ...
сите 381 | | | веќе видена

Весела Честоева од ВМРО-ДПМНЕ го обвини СДСМ дека го преполнил Министерството за култура со граѓански активисти, дека запира културни проекти и создава хаос во ...
сите 112 | | | веќе видена

Британската полиција соопшти дека денеска уапсила уште двајца мажи во Велс кои се поврзани со минатонеделниот напад во лондонското метро. Британската полиција ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од Генералната дебата на 72-та сесија на Генералното собрание на ОН во Њујорк имал одвоени ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајката не им дала пари, па ги нашле синовите и ги избоделе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: