Хорор: Болно љубоморен маж ја задавил сопругата со голи раце

2 копии

55- годишниот Ратко Анѓелковиќ, во саботата вечер во Владичин Хан, ја задавил неговата сопруга 42- годишната Мира, а потоа и во неговото родно село се обесил. ...
| | веќе видена | слични

Ратко Анџелковиќ (55) ја задави во саботата вечерта својата сопруга Мира (42) а потоа во своето родно село Манјак ја обеси. Според приказната на нивната ќерка ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 141 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хорор: Болно љубоморен маж ја задавил сопругата со голи раце

Од:
До кого (е-маил):
Порака: