HMD Global призна: Nokia смартфоните имаат голем проблем!


HMD Global е финската компанија што ја откупи лиценцата за Nokia брендот, која е прилично успешна досега. Колку повеќе смартфони се лансираат секоја година, ...
| | веќе видена | слични

HMD Global го претстави наредниот уред од брендот под нивна сопственост, Nokia. Овој пат, уредот е од најниската класа, а соодветно на тоа тој ќе се продава по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 140 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

HMD Global призна: Nokia смартфоните имаат голем проблем!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: