HMD Global го објави смартфонот Nokia 8.1 (ВИДЕО)Останато

Истражители, експерти, стручна и административна служба можеле да бидат дел од Специјалното јавно обвинителство, а за тоа одлучувала специјалната јавна ...
сите 265 | | | веќе видена

Редно е Христијан Мицкоски јавно да ги повика пратениците на ВМРО-ДПМНЕ да го поддржат автентичното толкување поднесено од СДСМ. Затоа што со автентичното ...
сите 253 | | | веќе видена

Навивачката група „Шверцери“ реагира на, како што велат тие, медиумската хајка по одбележувањето на 30-годишнината од своето постоење во Македонскиот народен ...
сите 224 | | | веќе видена

По добиената покана од премиерот Заев за средба со граѓанските организации, кои во петокот го одржаа големиот Марш против загаденоста на воздухот, тие се ...
сите 82 | | | веќе видена

Битолчанката Б.А.(33) е тешко повредена откако била удрена од автомобил. Несреќата се случила вчера утрото на крстосница помеѓу бул..„1 Мај“ и ул.„Стив Наумов“ ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

HMD Global го објави смартфонот Nokia 8.1 (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: