Бети „Сикрет“ удри по Сергеј Варошлија: Талент кој од седативи и алкохол не се будеше со денови и изневери 250 невести и клиенти во својата кариера


Еден од најпознатите македонски стилисти, некогашен врвен фризер дека е водител во „1Тв“, новоотворенета интернет телевизија. Негова најсилна страна се модата ...
| | веќе видена | слични

Познатиот стилист Сергеј Варошлија денеска во неговата емисија „ Мода “ на „ 1ТВ “ го угости момчето кое пред само неколку дена јавно го повика на социјалните ...
| | веќе видена | слични

Сергеј Варошлија во денешното издание на „ Студио 1 “ ќе го угости скопјанецот Стефан Лазаров , момчето кое пред неколку дена имаше обид да го имитира ...
| | веќе видена | слични

Во последното издание на емисијата „Мода “, модниот критичар имаше навистина интересна содржина за обработка. Имено, на социјалните мрежи кружеше видео кое ...
| | веќе видена | слични

Сергеј Варошлија кој е позната модна икона кој има своја емисија на телевизијата 1 тв на која обично главна тема се девојкии кои лошо се облeкуваат, односно за ...
| | веќе видена | слични

Сергеј Варошлија уште еднаш брилијираше во неговото последно издание на мода во „ Студио 1 “. И овој пат познатиот стилист коментираше околу стилот на неколку ...
| | веќе видена | слични

Познатиот стилист Сергеј Варошлија во неговото поседно издание за мода во „ Студио 1 “ на „ 1ТВ “ го искоментира стилот и на сопругата на нашиот премиер, ...
| | веќе видена | слични

За време на отвореното студио на 1ТВ во Охрид беше стилистот Сергеј Варошлија. Вели дека го изненадила позитивната реакција на јавноста – млади кои му приоѓале ...
| | веќе видена | слични

Во последното издание на емисијата „Мода“ , модниот критичар Сергеј Варшлија се најде во мошне интересна ситуација. Патем, на самиот почеток на емисијата, во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 357 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 192 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 64 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 78 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 169 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев, заедно со министерот за финансии Драган Тевдовски, денеска одржаа прес-конференција на која ги ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бети „Сикрет“ удри по Сергеј Варошлија: Талент кој од седативи и алкохол не се будеше со денови и изневери 250 невести и клиенти во својата кариера

Од:
До кого (е-маил):
Порака: