Етно верзијата на “Nothing else matters” е се што денес ни е потребно (видео)


Четири млади девојки од Полска пеат во групата Тулиа, а неодамна ја преработиле песната “Nothing else matters”која во оригинал ја изведува Металика. Иако овој ...
| | веќе видена | слични

Симболот на битките на најдобрите екипи во Европа е една од најмоќните композиции во историјата на фудбалот. Ако ви е убаво кога ќе ја слушнете во вторник и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Бизнисменот Зоран Азманов денеска беше во Јавното обвинителство, каде даде исказ во врска со случајот „Рекет“, при што нагласи дека во обвинителството бил да ...
сите 127 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Етно верзијата на “Nothing else matters” е се што денес ни е потребно (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: