ПСЖ го нуди Боатенг за Дракслер, агентот на вториот ги „руши“ плановите на францускиот тим


Боатенг веќе неколку седмици по ред се поврзува со трансфер во ПСЖ, францускиот тим најде идеја како да се договори со Баерн Минхен, но за истата очигледно не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од раководството на Бундеслигашот гневни за пристапот во преговорите за Боатенг кој го имал спортскиот директор на тимот од Париз, Хенес истакна дека Енрике не ...
| | веќе видена | слични

Бастијан Швајнштајгер се збогува со Баерн Минхен со проштален натпревар кој се одржа во Минхен. „Јас сум еден од вас и секогаш ќе бидам“ – им рече 34-годишниот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

75 илјади навивачи се собраа на „Алијанц Арената“ со цел да ја поздрават легендата на Баерн и германскиот фудбал, Бастијан Швајнштајгер. Во овој момент тој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева која беше идолизирана како симбол на борбата со високата корупција и организиран криминал заврши во притвор. Шефицата на СЈО доби 30 дена притвор ...
сите 941 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ го нуди Боатенг за Дракслер, агентот на вториот ги „руши“ плановите на францускиот тим

Од:
До кого (е-маил):
Порака: