Селена Гомез хоспитализирана во ментална болница, се бори со емоционална криза и напади на паника

Од трансплантацијата на бубрег во 2017 година, Селена Гомез страда од емоционална криза и напади на паника: таа сега е хоспитализирана и добива терапија за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Селена Гомез, вчера била хоспитализирана поради емоционална нестабилност, пренесува таблоидот „TMZ“. Во болница завршила и пред околу две недели, ...
| | веќе видена | слични

 Мајката на 50 cent го родила на 15 години и музичарот никогаш не дознал кој му е татко, а баба му го одгледала. Мајка му била убиена на 23 години. Раѓањето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селена Гомез хоспитализирана во ментална болница, се бори со емоционална криза и напади на паника

Од:
До кого (е-маил):
Порака: