Бернардо: Одбраната на титулата? Ќе биде многу тешко


6 копии

Бразилскиот репрезентативец, Роберто Фирмино е оптимист дека неговиот Ливерпул може да ја нападне титулата во Премиер лигата во оваа натпреварувачка кампања. ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола се согласува со Жозе Мурињо дека „класата не се купува“, но инсистира дека неговиот клуб не покажал непочитување кон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 51 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бернардо: Одбраната на титулата? Ќе биде многу тешко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: