Гвардиола за Азар: Еден од најкласа фудбалерите што некогаш сум ги видел

5 копии

Успесите што ги постигна Манчестер Сити под Пеп Гвардиола направија каталонскиот стратег да стане еден од најпопуларните луѓе во Англија. Стилот што го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Илкај Гундоган оваа сезона беше важен дел од шампионскиот тим на Пеп Гвардиола. Манчестер Сити доживеа елиминација во Лигата на шампионите, но успеа да ги ...
| | веќе видена | слични

Илкај Гундоган беше речиси нераскинлив дел од стартната постава на Пеп Гвардиола во одлучувачките моменти од сезоната, а иако Германецот не ја криеше лутината ...
| | веќе видена | слични

Илкај Гундоган зад себе, како и многу фудбалери на Манчестер Сити, остава сезона од соништата во која не успеаја да стигнат само до трофејот од Лигата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 182 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

- ВМРО-ДПМНЕ е должна пред граѓаните на Република Македонија да ја обелодени вистината која што пристигнува до нас од страна на голем број на укажувачи, кои се ...
сите 91 | | | веќе видена

Кумановските чевлари се загрижени затоа што коронавирусот се шири на италијанско тло, и велат дека каква било блокада на увозот или извозот ќе има штетни ...
сите 246 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гвардиола за Азар: Еден од најкласа фудбалерите што некогаш сум ги видел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: