Фризурата на Катица хит на социјалните мрежи


2 копии

Гинеш телефон во Белград, град од два милиони жители. Го пронаоѓа друг човек во друга земја, исто со два милиони жители, баш кај сестрата на девојката на ...
| | веќе видена | слични

Телевизија Телма дознава дека вториот телефон на специјалната обвинителка Катица Јанева е најден кај сестрата на девојката на синот на Јанева, Лазар. Според ...
| | веќе видена | слични

Во наследство по мојата оставка како специјален обвинител оставам десетина готови, завршени истраги, кои може брзо да бидат процесирани во обвиненија. Тие ќе ...
| | веќе видена | слични

Иако синот на специјалната обвинителка Катица Јанева, Лазар, тврдеше дека телефонот на неговата мајка бил изгубен во Белград, според неофицијални информации, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Катица Јанева го прекинала боледувањето. Неофицијално, имала кратка средба со колегите, но на прес конференцијата се појави сама. Рече дека жали што деновиве ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доколку политичките субјекти во Парламентот успеат да се усогласат за законот за Јавно обвинителство, тој може да биде донесен до крајот на август, посочи ...
| | веќе видена | слични

Утринава беше пронајден телефонот за кој Јанева тврдеше дека го изгубила во Белград, според неофицијални информации телефонот е пронајден кај сестрата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сметам дека мојот исказ ќе придонесе за развој на истрагата, во делот на настаните поврзани со предметот „Поштенска банка“, изјави обвинителот Бурим Рустеми од ...
сите 657 | | | веќе видена

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 248 | | | веќе видена

Ајде сега Христијан Мицкоски нека излезе пред граѓаните и нека признае дека во Унгарија се сретнал и со Никола Груевски? Дали Мицкоски во Унгарија и во ...
сите 477 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 159 | | | веќе видена

„Интересен феномен. Со продолжено или панично движење подлабоко се тоне во живиот песок“. Ова е денешниот фејсбук-пост на обвинителката Ленче Ристоска, без ...
сите 116 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фризурата на Катица хит на социјалните мрежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: