Груевски на забава во Будимпешта во друштво на екс Плејбој зајачица

 Атрактивната Вивиен по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер. На нејзиниот инстаграм профил, каде објавува професионални ...
| | веќе видена | слични

Aко мислевте дека поранешниот македонски премиер Никола Груевски во Унгарија седи дома и мисли на Македонија, или пак на притворот на Јанакиески се излажавте. ...
| | веќе видена | слични

На Фејсбук беше објавена фотогалерија од бизнис забава во Будимпешта и на една од сликите е азилантот Никола Груевски. Главен спонзор на настанот, на кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот премиер Никола Груевски се појави на фотографија на Фејсбук, во друштво на поранешната порно ѕвезда и продуцент на порно филмови Роко Сифреди и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бегалецот и некогашен македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој побегна од Македонија и доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 406 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Груевски на забава во Будимпешта во друштво на екс Плејбој зајачица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: