Гризман: Ако морам да се извинам, ќе го сторам тоа на теренот


Најскапата аквизиција на Барселона ова лето Антоан Гризман зборуваше за тешките моменти низ кои поминал и предизвиците против кои се испратил во кариерата. ...
| | веќе видена | слични

Новиот играч на Барселона, Антоан Гриезман, објави фотографија со сонародникот и клупски колега Самуел Умтити, под која на шега вели дека тие би можеле да ...
| | веќе видена | слични

Новото засилување на Барселона, Антоан Гризман изјави за тешките времиња низ кои поминувал и за предизвиците со кои се соочувал. „Почетокот беше тежок, бидејќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антоан Гризман го одработи опширното интервју за официјалната телевизија на клубот по комплетирањето на трансферот во Барселона, а наспроти тоа што најави дека ...
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии
повеќе

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 1183 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 441 | | | веќе видена

Вчера во 12.30 часот во СВР Скопје, А.А.(51) од Скопје пријавила дека нејзин познаник И.Н. се обидел да изврши обљуба врз нејзината ќерка, но не успеал. Се ...
сите 413 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Валканите пари од аферата Рекет, кој ја тресе Македонија, но и целиот регион, оделе во Сојузот за Србија(СЗС) и тоа преку Вук Јеремиќ, открива српски ...
сите 140 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман: Ако морам да се извинам, ќе го сторам тоа на теренот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: