Гризман може да биде клучот за трансфер на Нејмар во Реал Мадрид

Мадридскиот весник „АС“ објаснува како трансфер на Антоан Гризман во ПСЖ може да влијае на преселба на Нејмар во Реал Мадрид. Шпанија Гризман ќе си замине од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манчестер Јунајтед и Оле Гунар Солскјер сигурно ќе го освежуваат тимот во пресрет на новата сезона. Досега во јавноста излегоа шпекулации дека „ѓаволите“ се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Угледниот шпански весник близок до Барселона, „Мундо Депортиво“ пренесува ексклузивна вест дека трансферот на Гризман во каталонскиот гигант би можел да ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 342 | | | веќе видена

Виена, 23. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Словенија ќе игра против Шпанија, а Норвешка против Хрватска за пласман во финалето и освојување на златото на европското ...
сите 261 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вели дека нема да преговара ниту пак ќе го прифати предложеното законско решение за јавно обвинителство кое според ...
сите 263 | | | веќе видена

Двајца кинески државјани биле итно примени во болница во Глазгов, Шкотска, откако им биле дијагностицирани симптоми што може да укажуваат дека се заболени од ...
сите 380 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со секретарот за меѓународна соработка на СДСМ, Бојан Маричиќ денеска се сретна со амбасадорот на Франција во Република ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман може да биде клучот за трансфер на Нејмар во Реал Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: