Јунајтед се откажал од Де Лихт поради прекумерната тежина на неговиот татко

3 копии

Тимот на Манчестер Јунајтед ја пропуштил можноста да потпише со 19-годишниот капитен на Ајакс, Матаис Де Лихт минатото лето, бидејќи во клубот стравуваат за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Јап Стам е вистинска холандска легенда која остави голема трага како во репрезентацијата така и во клубовите во кои настапуваше. Тој добро знае како е да се ...
| | веќе видена | слични

Светската фудбалска федерација (ФИФА) го суспендираше еден од најконтроверзните фудбалски менаџери на денешницата, Мино Рајола. Познатиот менаџер доби забрана ...
| | веќе видена | слични

Матијс де Лихт е еден од најпосакуваните европски фудбалери, тој минатата седмица го одби Манчестер Јунајтед поради желбата да игра во клуб што ќе биде дел од ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед имал шанса да го добие еден од најбараните светски фудбалери, Матијс Де Лихт минатата сезона за многу помала сума од таа за која што ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед пропуштил да го купи Матијс Де Лихт поради бизарна причина, откриваат англиските медиуми. Англија Де Лихт е еден од најбараните дефанзивци ...
| | веќе видена | слични

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“. Министерот ...
сите 159 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед се откажал од Де Лихт поради прекумерната тежина на неговиот татко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: