Манчестер Јунајтед одбил да го донесе Де Лихт минатата сезона поради бизарна причина


Манчестер Јунајтед имал шанса да го добие еден од најбараните светски фудбалери, Матијс Де Лихт минатата сезона за многу помала сума од таа за која што ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Холандските фудбалер Френки Де Јонг и Матијс Де Лихт го привлекоа вниманието доцна синоќа кога пристигнаа на аеродромот во Барселона. Целата експедиција на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Јап Стам е вистинска холандска легенда која остави голема трага како во репрезентацијата така и во клубовите во кои настапуваше. Тој добро знае како е да се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ајакс оваа сезона ги освои симпатиите на цела европска спортска јавност, не само поради тоа што ги елиминираше големите фаворити Реал Мадрид и Јувентус, туку и ...
| | веќе видена | слични

Составот на Ајакс со триумфот над Де Грапшап со 4-1 и официјално ја потврдија лигашката титула или поточно доминацијата во Холандија со оглед на тоа што во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед одбил да го донесе Де Лихт минатата сезона поради бизарна причина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: