Манчестер Јунајтед одбил да го донесе Де Лихт минатата сезона поради бизарна причина


Манчестер Јунајтед имал шанса да го добие еден од најбараните светски фудбалери, Матијс Де Лихт минатата сезона за многу помала сума од таа за која што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Двајцата најбарани млади фудбалери во светот во моментов, најголемите ѕвезди на летниот преоден рок доцна синоќа слетаа на аеродромот „Ел Прат“ во Барселона. ...
| | веќе видена | слични

Ајакс одработи сензационала сезона во која успеа да ја освои двојната круна во Холандија, а малку фалеше брилијантната кампања да биде заокружена и со големото ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јап Стам е вистинска холандска легенда која остави голема трага како во репрезентацијата така и во клубовите во кои настапуваше. Тој добро знае како е да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерите на Ајакс синоќа со своите навивачи ја прославија двојната круна, а на прославата во Амстердам се собраа повеќе од 100 илјади навивачи на славниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 100 | | | веќе видена

Големата акција на МВР пред една недела , во која беа приведени 12 лица кои шверцувале оружје и дрога заврши со слобода на криминалните банди. Обвинителството ...
сите 83 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“. Министерот ...
сите 159 | | | веќе видена

Смртниот биланс од ерупцијата на вулканот на новозеландскиот Бел остров се зголеми на 15 лица, откако полицијата соопшти дека уште една личност починала во ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него реакцијата не се однесува на СДСМ, туку на фактот да не дозволат да се намали бројот на пратеници Албанци заради изборниот модел. – Вистина е дека ...
сите 141 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед одбил да го донесе Де Лихт минатата сезона поради бизарна причина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: