Huawei го исмева Samsung: Компанијата ветува вистински подобрувања кај своите нови уреди


3 копии

Мобилните телефони веќе подолг период може да се каже дека не донесуваат некоја „сериозна“ промена која ќе го промени начинот на којшто ги користиме овие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei го исмева Samsung: Компанијата ветува вистински подобрувања кај своите нови уреди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: