Во Грција 39 лица починаа од грип

2 копии
18 копии

Во Романија како последица од грип досега починале 92 лица, а како што пренесуваат романските медиуми, последната жртва не била вакцинирана. Бројот на жртви во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 34 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Грција 39 лица починаа од грип

Од:
До кого (е-маил):
Порака: