Грчева: Точно поради овој висок тип на корупција, ЕУ нема да ни додели датум за преговори

2 копии

Најновата мега-афера со рекет во кој се вклучени медиумски тајкуни, јавни личности, пратеници од владејачкото мнозинство, а постојат индиции дека СЈО е ...
| | веќе видена | слични

Најновата мега-афepa со peкет во кој се вклучени медиумски тajкуни, јавни личности, пратеници од владејачкото мнозинство, а постојат ииндиции дека СЈО е ...
| | веќе видена | слични

Поранешната пратеничка Солза Грчева на својот фејсбук профил ги искоментра денешните разрешувања за кои беше донесена одлука на седница на Влада. Таа напиша: ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателката на политичката партија „Глас за Македонија” и поранешна пратеничка, Солза Грчева на Фејсбук, го искоментира случајот „Рекет“ во кој е вмешана и ...
| | веќе видена | слични

Претседателската на Глас за Македонија и поранешна пратеничка Солза Грчева го коментира случајот во кој е вмешана и специјалната јавна обвинителка Катица ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Грчева: Точно поради овој висок тип на корупција, ЕУ нема да ни додели датум за преговори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: