Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Арјола Демири ги кршеше табуата на театарската сцена со својата сензационална улога. Познатата албанска актерка од Тропоја, мораше да одглуми мастурбирање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Шеги на љубовта“ по текстови на Чехов и во изведба на Сатиричен теататр „Алеко Константинов“ од Софија ја доби наградата за најдобра претстава во целина на ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Со врачување на престижното признание „Актерот на Европа“ за 2019 година на португалската театарска и филмска актерка Марија До Сеу Гера, која е основач на ...
| | веќе видена | слични

Актерката Марија До Сеу Гера е основач на култниот театар „Барака" од Лисабон. Добитничката на највисокото признание на манифестацијата До Сеу Гера изрази ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Заврши 12-то издание на фестивалот Македонско културно лето во Мала Преспа, Албанија во организација на Здружението „Сонце“ и Едмонд Сотир. Од страна на жири ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако европските земји не ги исполнат своите обврски од нуклеарниот договор, тогаш Иран ќе преземе повеќе чекори за да ги намали своите обврски, изјави висок ...
сите 141 | | | веќе видена

Новиот британски амбасадор во САД мора да биде најдобра личност за долгорочните интереси на односите меѓу двете земји, изјави во четвртокот министерот за ...
сите 210 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: