Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Арјола Демири ги кршеше табуата на театарската сцена со својата сензационална улога. Познатата албанска актерка од Тропоја, мораше да одглуми мастурбирање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Шеги на љубовта“ по текстови на Чехов и во изведба на Сатиричен теататр „Алеко Константинов“ од Софија ја доби наградата за најдобра претстава во целина на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собранието ја почна 131. седница на чиј дневен ред се околу 40 закони и барања за автентично толкување. На седницата не се присутни пратениците од ВМРО-ДПМНЕ. ...
сите 357 | | | веќе видена

Разрешувањето на министерката за труд и социјала Рашела Мизрахи покажува дека моделот на Пржинска влада не функционира и треба да се размислува за негово ...
сите 344 | | | веќе видена

Утре во 9:00 часот на моја иницијатива, во Обвинителството за борба против организиран криминал и корупција, ќе остварам средба со Вилма Русковска. Целта на ...
сите 143 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 284 | | | веќе видена

Како координатор на пратеничката група на СДСМ и Коалицијата во Собранието на Република Северна Македонија со задоволство можам да констатирам дека за ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: