Градот Скопје положи цвеќе во чест на загинатите од земјотресот во Скопје


4 копии
2 копии
3 копии
3 копии
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 66 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Градот Скопје положи цвеќе во чест на загинатите од земјотресот во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: