Ќе се гради социјална зграда со 39 станови во Виница


3 копии
2 копии
2 копии
4 копии
3 копии

Министерот за транспорт и врски, Горан Сугарески, изврши увид во градежните работи за изградба на автопатот Кичево – Охрид. При посетата на терен, тој изврши ...
| | веќе видена | слични
6 копии
9 копии
4 копии

Министерот за транспорт и врски, Горан Сугарески, денеска изврши увид во градежните работи за изградба на автопатот Кичево – Охрид. Во изјава за медиумите, тој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скопје, 14 октомври 2018 Сите измислици на раководството на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски, сите лажни вести паднаа во вода. Уставните измени доставени во ...
сите 493 | | | веќе видена

Првостепена судска разрешница, но не целосна, доби случајот со најголемата лабораторија за производство на дроги во Југоисточна Еврпа. Во кривичниот суд вина ...
сите 143 | | | веќе видена

Хабиб Нурмагомедов е крајно аткуелен и популарен во изминативе седум дена, не само поради лекцијата која му ја одржа на Конор МекГрегор во УФЦ борбата која ја ...
сите 73 | | | веќе видена

Министерството за финансии во вторник на 16 октомври закажа аукции на државни хартии од вредност со кои планира да позјами нови 3,3 милијарди денари или ...
сите 115 | | | веќе видена

Со резултат на Македонија од 0,51 на глобално ниво во најновиот индекс за човечки капитал, нашата држава е рангирана најниско меѓу развиените земји, според ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе се гради социјална зграда со 39 станови во Виница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: