Се гради новата атмосферска канализација на улицата Индира Ганди


Останато

Емилија Александрова од ВМРО-ДПМНЕ денеска во изјава за медиумите рече дека граѓаните во изминативе 100 дена се сведоци на скандали и штетни политики кои ...
сите 76 | | | веќе видена

Исполнетата дводневна агенда на министерот за надворешни работи Никола Димитров во Лондон резултираше со позитивна порака на поддршка за реформските процеси на ...
сите 127 | | | веќе видена

Сообраќајот на патните правци низ државата се одвива пo суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се гради новата атмосферска канализација на улицата Индира Ганди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: