На Табановце и Богородица се чека по дваесетина минути

10 копии

Сообраќајот на делницата од регионалниот пат Р-2345, помеѓу селата Драгобраште и Трстија, кај Виница, денеска од 10 до 16 часот ќе биде во прекин поради ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Илинден АД Струга известува дека согласно Одобрението за времена измена на режим на сообраќај, на магистралниот пат А2, делница Кичево – Охрид (Мала Река – ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На Табановце и Богородица се чека по дваесетина минути

Од:
До кого (е-маил):
Порака: