Говор на омраза на новинар: Ако го убијам Груевски дали медиумите ќе известат дека Македонец убил лудак

„Ако го убијам Груевски дали медиумите ќе известат дека Македонец убил лудак“… „Ќорава нација, и државата може да биде успешна ако остане без Македонци, не ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Ако го убијам Груевски дали медиумите ќе известат дека Македонец убил лудак… Ова е само еден од многуте твитови на македонскиот новинар Бранко Тричковски во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сојузот на стопански комори (ССК) ги повикува институциите на државата транспарентно да остварат дијалог со сопственикот на топланите Исток и Запад, ...
сите 767 | | | веќе видена

Маја Кадиевска, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во „24 Анализа“ кажа дека била прифатена поканата за утрешната средба со премиерот на Македонија, Димитар Ковачевски. ...
сите 724 | | | веќе видена

Работиме на слободен пазар како приватни компании по сите законски прописи и по највисоки етички стандарди и не користиме никакви посебни услови надвор од оние ...
сите 148 | | | веќе видена

Член на владеачката коалицијата предводена од СДСМ ја прогласи идната италијанска премиерка Џорџа Мелони за фашистка. Истовремено лидерот на партијата ,,Поен” ...
сите 114 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 103 | | | веќе видена

Еден од највлијателните бугарски интелектуалци историчарот Николај Овчаров се откажува од тврдењето дека Македонците можат да се вратат во бугарски јасли. Тој ...
сите 98 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Говор на омраза на новинар: Ако го убијам Груевски дали медиумите ќе известат дека Македонец убил лудак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: