И ова постои – трка во контејнери за отпад (ВИДЕО)


Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И ова постои – трка во контејнери за отпад (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: