„Гордост и предрасуди“ е најубавата љубовна приказна според анкета на британска интернет страница

3 копии

Британската интернет-страница „Бук беб“, која се занимава со промовирање и продажба на нови и половни книги, по повод месецот на љубовта, спроведе анкета за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се надевам сите наши пријатели во ЕУ, ниту една земја од ЕУ нема да останат рамнодушни на пријателството на европскиот манир кој Македонија го демонстрира, она ...
сите 179 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган во одговор до американскиот претседател Доналд Трамп рече дека ќе бидат спасени уште повеќе животи кога ќе се победи ...
сите 612 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Гордост и предрасуди“ е најубавата љубовна приказна според анкета на британска интернет страница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: