Акција за зачувување на Жировничка река


Останато

Ако европските земји не ги исполнат своите обврски од нуклеарниот договор, тогаш Иран ќе преземе повеќе чекори за да ги намали своите обврски, изјави висок ...
сите 141 | | | веќе видена

Европската перспектива за Западниот Балкан останува, но во земјите од регионот потребна е засилена борба потив корупцијата, јакнење на човековите права, добро ...
сите 222 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Акција за зачувување на Жировничка река

Од:
До кого (е-маил):
Порака: