ГОЛЕМА ПРОМЕНА НА ФЕЈСБУК: Милијарди корисници добиваат нов Месинџер!

Корисниците на Фејсбук веќе навикнаа на секојдневните промени со кои се настојува да се подобри корисничкото искуство, а овие денови инжинерите од компанијата ...
| | веќе видена | слични
11 копии
4 копии

Европската комисија (ЕК) во четвртокот го казни Фејсбук со 110 милиони евра поради давање неточни информации за време на истрагата на Комисијата од 2014 година ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Корисниците на социјалната мрежа, денеска на страната не гледаат ништо. Се појавија сиви линии кои досега се немаат појавено на страната. Фејсбук не е паднат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГОЛЕМА ПРОМЕНА НА ФЕЈСБУК: Милијарди корисници добиваат нов Месинџер!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: