Во Франција уапсени Црногорци со 69 килограми кокаин


6 копии
2 копии

Лука Лучи, водачот на навивачите на Милан вчера утрото е уапсен со уште 22 лица во полициска акција. Првиот човек на Курва Суд Милано, како и управникот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познати водачи на ултрасите на Милан и Интер се меѓу уапсените во последната акција на италијанската полиција за разбивање на мрежа за шверцување и продажба на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 25 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 74 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 144 | | | веќе видена

Нападнат новинарот Љупчо Златев кој денеска на лице место токму од Маврово сакаше да ја информира јавноста за случајот поврзан со викенд куќата на скопскиот ...
сите 32 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Франција уапсени Црногорци со 69 килограми кокаин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: