(ВИДЕО) Секси водителка се снимила како нурка гола

Водителката Џени Скордамаглиа, позната по провокативните појавувања на телевизија, неодамна ги воодушевила гледачите и со пријателка се снимила додека, голи вежбале, јога. Овој пат на Фејсбук поделила видео во кое нурка гола, а нејзините многубројни следбеници останале восхитени. „Мислам дека ова е најсекси видео кое го имам гледано. Ми се допаѓа што имаш слободен дух“ бил еден од коментарите. Инаку Џени работи за Мајами ТВ и покрива теми од подрачјето на животниот стил и ноќен живот, а обожавателите на социјаналните мрежи често ги почестува со разголени фотографии.
| | веќе видена | слични

На „Националниот дневник“ на телевизија Пинк се случила една од оние ситуации кои обично завршуваат на Јутјуб и друштвените мрежи, а сега се случило токму тоа благодарејќи на „главниот јунак“, водителот Михајло Павиќ. Тој на својот Инстаграм профил го објавил комичното видео од ударната информативна емисија. Погледнете го урнебесното видео, кое веднаш предизвика духовити реакции и коментари:
| | веќе видена | слични

Водителката ова лето го искористи максимално за уживање надвор од државата. После одморот во Хрватска, таа замина на далечна дестинација, во Америка. Елена Стефановска постојано патува, а дел од нејзините авантури ги споделува со следбениците на Инстаграм. Деновиве таа ја „освојува“ Америка, а од она што се гледа на фотографиите, ужива во секој миг поминат таму.
| | веќе видена | слични
2 копии

Убавата американска водителка Џени Скордамаља јавноста ја запозна пред неколку месеци кога во нејзината емисија со гола гостинка вежбаше јога. Праксата се што прави јавно, да го прави без ниту едно парче облека на себе, ја продолжи и во текот на одморот кога на Фејсбук објави видео на кое се гледа како нурка потполно гола. Коментарите се во 99 отсто случаи многу позитивни, бидејќи на мажите им се допаѓа како изгледа и колку е слоодна и со либерален дух оваа водителка. „Мислам дека е ова најсекси видео што сум го гледал. Ми се допаѓа твојот слободен дух“, стои во еден од коментарите. Џени е водителека на „Мајами ТВ“ каналот кој покрива теми од областа на лајфстајлот и ноќниот живот.
| | веќе видена | слични

Секој ден е создаден за нови и префектни модни комбинации од ТВ водителката Анастасија Богдановска, која доколку не е водителка, одлично би можела да се позиционира и во модниот свет. Нејзината умешност во спојување парчиња облека е евидентна, бидејќи постојано го потврдува тоа на дело, како пред камерите, така и на социјалните мрежи. Па така, деновиве и падна на памет да направи драстична промена на бојата на косата, па за проба ја нијансираше во пурпурна варијанта, а резултатот им го презентираше на своите Фејсбук пријатели. Фотографијата на која изгледа како принцеза од бајка, ја дополни со прашање до пријателите, дали дефинитивно да стане виолетова дама? На ова доби само потврда за ваквиот чекор, но и тоа дека ја прави помлада од претходно. Сега, мотивирана дополнително, очекуваме ова пурпурно и уникатно издание да го видиме во финална варијанта.
| | веќе видена | слични

Милан реши да ја бојкотира емисијата на италијански „Скај Спорт“ по завршувањето на дуелот со Кротоне, а причина за таквиот потег се зборовите на водителката Иларија Д’Амико. Партнерката на Џиџи Буфон ги коментирала последните инвестиции на Милан во телевизиското шоу посветено на Серија А, а проблематичен бил делот во кој атрактивната Иларија ги ставила под сомнеж последните инвестиции на „росонерите“. – Ако се е финансиски исправно, тогаш Милан навистина направи неверојатни потези во овој преоден рок. Сепак мора да го оставиме тоа „ако“, бидејќи беа инвестирани многу пари и ќе почекаме да видиме дали се ќе биде исправно финансиски покриено, – рекла водителката, а поради ова, по натпреварот, Милан им забранил на фудбалерите и тренерот Монтела да дадат изјава за тв шоуто и телевизијата. Овој момент предизвика многу реакции и на социјалните мрежи, каде фановите на Милан побараа бојкот за телевизијата, а од друга страна водителката и нејзините претпоставени не прифаќаат одговорност, бранејќи го правото на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 124 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери, денеска оствари средба со потпретседателот на Европскиот парламент од Грција, Димитриос ...
сите 134 | | | веќе видена

Даут-пашин амам во Скопје беше местото каде се собраа за да одговорат на прашањето „Зошто Европа?“. Опкружен од сликите на Адем Кастрати, германскиот министер ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Секси водителка се снимила како нурка гола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: