Папарацо: Елена Ристеска на Миконос со мобилен ја „улови“ познатата модна ѕвезда (ВИДЕО)

Познатите едноставно го обожаваат грчкиот остров Миконос, па така меѓу нашите освен Каролина Гочева за која скоро секое лето стана омилена дестинација, така e ...
| | веќе видена | слични

Модната блогерка Зорана Јовановиќ, која на Инстаграм ја следат околу 900.000 следбеници, отсекогаш била склона кон провокативни фотографии, но никогаш досега ...
| | веќе видена | слични

 Контроверзната австралиска блогерка ја подели јавноста со својот став. Што мислите вие? Австралиската блогерка Nadia Bakodiais (34), која пишува на блогот ...
| | веќе видена | слични

Еден од жителите на Сочи во Русија, ја бојадисал одново полната лента за да може „легално“ да сврти во својата гаража. Имено, најверојатно тој на тој начин се ...
| | веќе видена | слични

 Ако будно ги следите социјалните мрежи, сигурно забележавте дека едно модно парче им е нов фаворит на познатите модни блогерки, трендсетерки и фешнистки. ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 235 | | | веќе видена

Во моментов не постојат официјални информации дали полицијата има сознанија дека Груевски е во земјата, штом потрагата ја започна пред неговиот дом. Единствено ...
сите 217 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 232 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 77 | | | веќе видена

Од кабинетот на унгарскиот премиер Виктор Орбан реагираат дека ниту унгарската држава, ниту унгарските власти му помогнале на Никола Груевски. Спротивно на ...
сите 413 | | | веќе видена

Тридневната инертност на институциите беше доволна екс премиерот Никола Груевски да се даде во бегство. Од петокот до понеделникот, судските служби се обидоа ...
сите 466 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Папарацо: Елена Ристеска на Миконос со мобилен ја „улови“ познатата модна ѕвезда (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: