ГОЛ НА ДЕНОТ НА СП: Ова ретко се гледа – погодок на Србија од „паркинг“! (ВИДЕО)


Франција и Србија одиграа одличен натпревар на Светското првенство 2019 во кој на крајот „петлите“, и покрај отпорот на противникот, стигнаа до заслужена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српскиот ракометар, Иван Мошиќ постигна гол на неверојатен начин по истекот на полувремето кој стана вистински хит на социјалните мрежи.Србија убедливо го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Ако Советот на јавни обвинители денеска го констатира престанокот на статусот на десетте помошници на разрешената специјална обвинителка Катица Јанева, тоа ќе ...
сите 459 | | | веќе видена

Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 311 | | | веќе видена

Јавното обвинителство на Република Македонија вчера ги презеде предметите од СЈО. Со тоа, веќе е извесно дека нивното процесирање во судовите ќе продолжи и ќе ...
сите 180 | | | веќе видена

Од први октомври, се решава деценискиот проблем со недостиг на лекови. Веќе од следниот месец, со укинувањето на квотите за аптеките, лековите стануваат ...
сите 129 | | | веќе видена

Мефали Гури од Скопје, роден 1962 година, е планинарот кој загина на планината Олимп. Информацијата ја потврдија и од Министерството за надворешни работи, но и ...
сите 57 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГОЛ НА ДЕНОТ НА СП: Ова ретко се гледа – погодок на Србија од „паркинг“! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: