Ова се годините во кои жените најмногу уживаат во сексот

3 копии
3 копии

Физичката привлечност во врската е важна, бидејќи паровите често тоа го надоместуваат во третата личност, на партнерот му префрлаат за други работи, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Бисексуалките кои ја користат страницата „Reddit“, ја откриле разликата помеѓу излегувањето со мажите и жените и не штеделе на зборови, опишувајќи ги разликите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Истражувањето кое е спроведено на 1000 мажи и жени, покажало интересни резултати, кои се однесуваат на односот помеѓу „бучавата“ која ја правиме и на кој начин ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вие и вашиот партнер сте неразделни, но во последно време ретко имате секс. Секогаш пред сексот ја ставате вашата омилена ТВ серија, некоја нова книга или ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова се годините во кои жените најмногу уживаат во сексот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: