Гоца Тржан здебелена!

Пејачката Гоца Тржан полека се враќа на старата килажа. На фотографиите кој ги стави на својот твитер профил можеме да видиме дека таа не е во својот фазон. Настапите повторно и се одлични но изгледа дека таа си даде малку одмор.
| | веќе видена | слични

Пејачката сега има нов дечко! Гоца Тржан сака се што е модерно, па сигурно поради тоа го наговорила својот млад дечко Радован Новаквиќ да ја офарба косата во црвено. Очигледно дека трансформацијата на малечкиот му одговарала. Велат дека вљубените после некое време личат едни на други, а во овој случај тоа се случило многу брзо. Можеби Раша сакал да ја добие нијансата која ја има и Гоца, но не му успеало. Гоца и Раша се забележани во „Стара кафеана“ каде се гушкале и бакнувале. Малечкиот изгледал многу задоволно, а и Гоца... може да се забележи на фотографиите.
| | веќе видена | слични

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 227 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 182 | | | веќе видена

По големата победа на Вардар на гостувањето кај Монпелје во првото коло, фановите на социјалните мрежи испратија голем број критики оти МРТВ од оваа сезона ...
сите 146 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 73 | | | веќе видена

Дамјан Костовски викан „Американо“ и Дејан Стојчески викан „Глауч“ се двајцата двајцата Гостиварци се кои вчера ја попречуваа екипата на Економски Лидер да си ...
сите 32 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска остварија средба со граѓаните и членовите на ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гоца Тржан здебелена!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: