Го фатила во кревет со друга, па го фрлила од тараса

Египјанецот кого жената го затекна во кревет со друга жена се здоби со лесни повреди зошто неговата бесна сопруга го фрлила низ прозор. Египјанецот завршил во болнца со лесни телесни повреди откако неговата сопруга го фрлила од втори спрат. Соседите кога го виделе како лежи на тротоарот повикале полиција и брза помош. Полицијата веднаш ја приведе неговата сопруга која изјави дека „малку“ ги изгубила нервите. Повредениот маж изјави дека нема да ја тужи својата супруга туку ќе се обиде да побара да му прости.
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од средбата со граѓаните имал впечаток дека се уште имаат дилеми и не им е доволно разјаснет Преспанскиот ...
сите 75 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 103 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 247 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 107 | | | веќе видена

Тренерот на Јувентус, тренерот Масимилијано Алгери дефинитивно го има еден од најдобрите стартови со тимот на Јувентус во неговата кариера. Ова се должи на тоа ...
сите 204 | | | веќе видена

Претседателот на косовското Собрание Кадри Весели изјави дека работи посветено на обединувањето на силите меѓу политичките партии, бидејќи, како што вели, ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го фатила во кревет со друга, па го фрлила од тараса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: