Депај синоќа играше против Ница, а во тоа време крадци му влегле дома и го „олесниле“ за 1,5 милиони!


Лоша вечер за Мемфис Депај, Холанѓанецот не само што загуби со Лион во пресметката со Ница, крадци му влегле дома за време на мечот и си заминале со богат плен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Депај синоќа играше против Ница, а во тоа време крадци му влегле дома и го „олесниле“ за 1,5 милиони!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: