Глумицата објави фотографии од роденденската прослава на Џенифер Анистон иако тоа беше строго забрането


Џенифер Анистон го прослави 50 роденден со голема забава на која присуствувале бројни холивудски ѕвезди, па дури и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. ...
| | веќе видена | слични

Американскиот глумец Бред Пит се појави на прославата на 50 роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа во Лос Анџелес во сабота ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Последните месеци многу се шпекулираше околу наводната врска меѓу Чарлиз и Бред. Наводно со недели тајно се состанувале и тоа додека трае судскиот процес кој ...
| | веќе видена | слични

Приватниот авион со кој вчера летале ѕвездите од „Пријатели“, Џенифер Анистон и Кортни Кокс, присилно слетал во Калифорнија откако му испаднало тркалото. ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џенифер Анистон и нејзината колешка и блиска пријателка Кортни Кокс, избегнале страшна несреќа, откако приватниот авион со кој требало да отпатуваат ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпопуларните и најуспешни филмови на сите времиња е секако филмот “Tитаник”. Во ова остварување кое заработило 2 милијарди долари ширум светот, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ние сме дел од Европа и денешната неправда не смее да нѐ оддалечи од нашите напори да продолжиме со имплементацијата на реформите, изградбата на ...
сите 685 | | | веќе видена

Франција не е против започнување преговори за членство во ЕУ со Северна Македонија и Албанија, но потребно е да се исполнат два услови, кои се многу важни ...
сите 447 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Се надевам сите наши пријатели во ЕУ, ниту една земја од ЕУ нема да останат рамнодушни на пријателството на европскиот манир кој Македонија го демонстрира, она ...
сите 1093 | | | веќе видена

Утре со почеток во 17:30 Веспрем го пречекува Вардар во петтиот натпревар од Лигата на шампионите. Во најавата за мечот на Твитер во која тимот од Унгарија ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Глумицата објави фотографии од роденденската прослава на Џенифер Анистон иако тоа беше строго забрането

Од:
До кого (е-маил):
Порака: