Хоџај: Белград го уби Оливер Ивановиќ по налог на Вучиќ

3 копии

Протестите што почнаа во Белград на 8 декември минатата година се раширија низ другите српски градови, а можеби претставуваа инспирација и за слични протести ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Огромен број земји го дели тој став, но за жал поради еден помал број држави не дојде до единствен став и не беа усвоени заклучоци. Хрватска жали поради тоа, ...
сите 1592 | | | веќе видена

Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Италија Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во ...
сите 179 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хоџај: Белград го уби Оливер Ивановиќ по налог на Вучиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: