Не делува делотворно на сите: Овие луѓе треба да го избегнуваат ѓумбирот

2 копии

Овој лековит корен не е подеднакво погоден за сите луѓе. Некои групи на луѓе би требало да го избегнуваат… Ѓумбирот често се нарекува и „универзален“ лек и за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не делува делотворно на сите: Овие луѓе треба да го избегнуваат ѓумбирот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: