Гир: Кина е виновна што ме нема во холивудски блокбастери


Популарниот актер Ричард Гир откри дека за него нема место во холивудските блокбастери поради неговите ставови во врска со Тибет. Судејќи по изјавите на Гир, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 338 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гир: Кина е виновна што ме нема во холивудски блокбастери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: