Фудбалерот што ги посрамоти младинците, сега им се заканува и на сениорите (ВИДЕО)


Сениорите идниот месец почнуваат со своите настапи во најновото натпреварување на УЕФА, Лигата на нации, а првиот противник е аутсајдер кој мора да се победи, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Македонскиот национален тим вчера го имаше собирот и првиот тренинг во Гибралтар, каде што в четврток ќе го одигра првиот натпревар со истоимената селекција во ...
| | веќе видена | слични

Македонската фудбалска репрезентација веќе е во Гибралтар каде денеска го одработи првиот од трите предвидени тренинзи, сето тоа како увертира за дебито кое ќе ...
| | веќе видена | слични

Македонската А репрезентација се подготвува за првиот натпревар од УЕФА Лигата на нациите против Гибралтар на 6. септември. Фудбалерите предводени од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Даут-пашин амам во Скопје беше местото каде се собраа за да одговорат на прашањето „Зошто Европа?“. Опкружен од сликите на Адем Кастрати, германскиот министер ...
сите 136 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери, денеска оствари средба со потпретседателот на Европскиот парламент од Грција, Димитриос ...
сите 134 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалерот што ги посрамоти младинците, сега им се заканува и на сениорите (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: