Историска титула за Португалија и Роналдо


Амазон скокна од третото место на прво и го засени Гугл кој се лизна од првото на трето место, додека Епл го задржа второто место на листата највредни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Собранискиот спикер за Канал 5 објаснува дека и законодавната комисија да достави предлог одлука, истата нема да се најде на дневен ред пред да заврши ...
сите 386 | | | веќе видена

Навивачката група „Шверцери“ реагира на, како што велат тие, медиумската хајка по одбележувањето на 30-годишнината од своето постоење во Македонскиот народен ...
сите 273 | | | веќе видена

Молк од Министерството за внатрешни работи по однос на вооружената престрелка во хотелот Александар Палас каде учествувал и лице вработено ов МВР кој во ...
сите 93 | | | веќе видена

По добиената покана од премиерот Заев за средба со граѓанските организации, кои во петокот го одржаа големиот Марш против загаденоста на воздухот, тие се ...
сите 81 | | | веќе видена

Најпознатиот советски педијатар од Украина д-р. Јевгениј Комаровски истакнува зошто е важно никогаш да не им викате на своите деца. Доколку пак, го правите ...
сите 115 | | | веќе видена

Судија Владимир Панчевски во својот пост на фејсбук го објаснува планот како да се спаси Катица Јанева, третоосомничена во случајот „Рекет“ чие судење почнува ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Историска титула за Португалија и Роналдо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: