Германците стануваат сè побогати

4 копии
9 копии

Останато

Рускиот патријарх Кирил денеска изјави дека неговото срце тагува поради пожарот во катедралата Нотр Дам, која ја нарече ремек-дело на христијанската ...
сите 518 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот Совет, Доналд Туск ги информираше европските пратеници за ситуацијата со Брегзит по минатонеделниот самит на кој лидерите одобрија ...
сите 174 | | | веќе видена

Циклонот Кристијан услови вистинска снежна идила на Попова Шапка каде наврнаа дури 30 сантиметри снег а услови за провејување на снег може да се очекува и ...
сите 164 | | | веќе видена

Замислете на денешната утакмица химната била интонирана без зборови. Епа се прашувам дали тогаш е слободна Македонија, ако е иредентизам да ја пеете химната, ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Германците стануваат сè побогати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: