Невил: На Манчестер Јунајтед не му е потребен Погба


3 копии

Претставници на Манчестер Јунајтед и Кристал Палас се очекува деновиве да ги прецизираат сите детали околу трансферот на Арон Ван-Бисака. Според „Гардијан“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според пишувањата на британскиот весник „Индепендент“, Манчестер Јунајтед одбил спектакуларна замена понудена од париски ПСЖ. Шампионот на Франција наводно за ...
| | веќе видена | слични

Од „островото" пристигнува вест за интересен предлог на ПСЖ, шампионот на Франција му понудил на Манчестер јунајтед да ги трампаат Нејмар и Пол Погба, но ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Според информациите на „Дејли мејл“ играчот од средниот ред на Манчестер јунајтед, Пол Погба, е близу до заминување од тимот. Медиумите во Англија повикувајќи ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на Индипендент, ПСЖ стапил во контакт со Манчестер јунајтед и понудил да ги трампаат Нејмар и Пол Погба, но „ѓаволите“ го одбиле предлогот. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне претежно во крајните планински региони ќе има услови за појава на краткотрајна нестабилност ...
сите 278 | | | веќе видена

Како Управата за семе и саден материјал би можела да блокира капитални инвестиции, да добие замерки од меѓународната заедница, или да не работи транспарентно, ...
сите 90 | | | веќе видена

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 148 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 194 | | | веќе видена

Откако се обелодени случајот „Рекет” во кој е уапсен Бојан Јовановски или Боки 13, а истиот ден таа реши да ја депонира оставката, Катица Јанева стана топ тема ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Невил: На Манчестер Јунајтед не му е потребен Погба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: